Anna Tarnawska-Rejnus

Strona:  1  2  (Następne)
Anna Tarnawska-Rejnus w dniu wtorek, 27 wrzenia 2005, 19:49 napisał(a)
  I jeszce jedno.Obecna wyszukiwarka to jak wizyta u wróżki.Zgaduj zgadula.W wyszukiwarce powinny być podane aktualne tematy dyskusji toczonych na forum i wtedy każdy ma okzję wybrać taki temat jaki jemu pasuje.A co ja mam wpisać do wyszukiwarki skoro nie znam tematów dyskusji.Jest obecnie wiele forów bardzo dobrze zorganizowanych i czytelnych wystarczy powielić.

Anna Tarnawska-Rejnus w dniu wtorek, 27 wrzenia 2005, 19:43 napisał(a)
 

Mam pytanie czy ramka wpisu treści na forum nie mogłby być węższa aby mozna było przeczytać treść bez przesuwania jej bo obecnie nie mieści się cała na ekranie komputera ? Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam?Mieszane uczucia


Anna Tarnawska-Rejnus w dniu wtorek, 27 wrzenia 2005, 19:35 napisał(a)
 

Wydaje mi się,że zapisywanie się na konkretne forum jest niepotrzebnym utrudnieniem.Po zalogowaniu powinnam mieć dostęp do wszystkich wątków i możliwość wypowiedzi bez zapisywania się.W aktualnościach jest tylko forum ogólne a pozostałe tematy forum  jest trudno odnależć.

    


Anna Tarnawska-Rejnus w dniu roda, 14 wrzenia 2005, 18:57 napisał(a)
  Dzisiaj miałam okazję zapoznać się z demo kursu o autotransplantacji i jestem zachwyconaSzeroki uśmiech to jest to!! ta forma kształcenia bardzo mi się podoba .

Anna Tarnawska-Rejnus w dniu roda, 14 wrzenia 2005, 18:49 napisał(a)
 

Witam.Uważam ,że obecna formuła forum dyskusyjnego jest za bardzo skomplikowana.Na stronie głównej nie ma napisu forum tylko trzeba wchodzić przez aktualności.Forum podzielone jest na kilka oddzielnych sektorów co bardzo utrudnia korzystanie z niego.Brak jest wyszukiwarki ze wszystkimi wątkami.Ponadto nie chciałabym otrzymywać wszystkich mail'i na swoją skrzynkę pocztową.Ważne informacje dotyczące kursów tak a pozostałe poczytam na forum.No chyba ,że forum ma mieć charakter listy dyskusyjnej ale wolałabym nie.Uśmiech

Pozdrawiam Anna


Strona:  1  2  (Następne)

 
Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)